Zadzwoń

+48 725 000 247

Napisz

info@zanizonaszkoda.pl

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy firmy zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań?

Zaniżenie wartości odszkodowania jest powszechną praktyką wśród ubezpieczycieli – szacuje się, że nawet 9/10 wypłacanych odszkodowań ma zaniżoną wartość. W takich przypadkach warto starać się o uzyskanie dopłaty do odszkodowania. Można zrobić to samodzielnie, jednak w takim przypadku może okazać się, że walka jest dość trudna. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy profesjonalisty zajmującego się pozyskiwaniem dopłat do ubezpieczeń.

W jaki sposób pomagają firmy odzyskujące odszkodowania?

Zaniżanie odszkodowań to powszechna praktyka, jednak każdy poszkodowany powinien walczyć o swoje. Jeżeli uważa, że wypłacono mu za mało pieniędzy, a dokonanie wszystkich niezbędnych napraw powinien walczyć o uzyskanie dopłaty do odszkodowania. Może zrobić to samodzielnie, jednak zdecydowanie lepszym rozwiązaniem  będzie skorzystanie z pomocy specjalisty z wiedzą i doświadczeniem w zakresie odszkodowań, dzięki czemu są większe szanse na powodzenie.

Pierwszym krokiem w nawiązaniu współpracy z profesjonalistą jest uzupełnienie formularza kontaktowego i rzetelne przedstawienie okoliczności wypadku oraz kosztorysu – im bardziej szczegółowa dokumentacja tym analiza odbywa się szybciej, a rozstrzygnięcie sprawy będzie znacznie łatwiejsze.

Firma zajmująca się uzyskiwaniem dopłat do odszkodowań podejmie się analizy całej dokumentacji. Jeżeli uzna, że wartość odszkodowania jest zbyt niska, wówczas zaproponuje poszkodowanemu dopłatę do odszkodowania w odpowiedniej wysokości. Jeżeli ten ją zaakceptuje, pieniądze zostaną przelane na jego konto najszybciej, jak to tylko będzie możliwe.

Warunkiem otrzymania dopłaty do odszkodowania jest podpisanie cesji wierzytelności, czyli zbycia prawa do wyższego odszkodowania na rzecz firmy zajmującej się odzyskiwaniem dopłat do zaniżonych odszkodowań.

Korzystanie z pomocy specjalisty nie wymaga wiele wysiłku. Wystarczy tylko dostarczyć mu niezbędną dokumentację i oczekiwać na rozwiązanie sprawy. Gdy poszkodowany kierowca chciał robić to samodzielnie, uzyskanie dopłaty byłoby niezwykle trudne, wymagało wielu formalności, czasu, a także nerwów i ogromnego stresu.

Pomoc specjalisty w walce o wyższe odszkodowanie – dlaczego warto z niej korzystać?

Profesjonalista z zakresu odszkodowań szybciej uzyska należną dopłatę do odszkodowania niż osoba, która nie ma o tym wielkiego pojęcia, jednak chce walczyć o należne jej pieniądze. Korzystanie z pomocy pozwoli uniknąć stresu i konieczności załatwienia ogromnej ilości formalności.

Uzyskanie dopłaty do odszkodowania bez profesjonalnej wiedzy może być naprawdę trudne. Dlatego jeżeli nie mamy pojęcia o mechanizmach przyznawania odszkodowań, brak nam wiedzy i doświadczenia warto udać się po pomoc do specjalisty. Co ważne, sama analiza sprawy nie jest płatna, więc mając zastrzeżenia co do wysokości wypłaconego odszkodowania warto przekazać sprawę specjaliście – ten w sposób profesjonalny oceni czy rzeczywiście poszkodowany otrzymał mniej pieniędzy, niż powinien.

Nie daj się stresowi po wypadku!

Zostaw numer, a my zaoferujemy Ci darmowe auto zastępcze i bezgotówkową naprawę.

Nie chcesz podawać swojego numeru telefonu?
Nic nie szkodzi - kliknij tutaj aby pobrać oświadczenie.