Zadzwoń

+48 725 000 247

Napisz

info@zanizonaszkoda.pl

Jak dopłaty do zaniżonych odszkodowań wyglądają w praktyce?

Gdy kierowca zostaje poszkodowanym w zdarzeniu drogowym tylko teoretycznie nie musi się niczym martwić – w końcu szkody mają zostać naprawione ze środków pochodzących z polisy ubezpieczeniowej OC sprawcy. Tylko czy rzeczywiście w takim przypadku nie ma się czym przejmować? Otóż nie, ponieważ w Polsce bardzo często dochodzi do zaniżenia odszkodowania, przez co poszkodowany otrzymuje znacznie mniej pieniędzy na naprawę, niż w rzeczywistości mu się należy. W takim przypadku warto skorzystać z możliwości dopłaty do odszkodowania. Jak wygląda to w praktyce?

Zaniżone odszkodowanie – gdzie szukać pomocy?

Jeżeli uważacie Państwo, że wypłacone odszkodowanie zostało zaniżone, zachęcamy do zgłoszenia się po pomoc do Zaniżonej Szkody, miejsca, w którym każdy otrzyma uczciwą dopłatę do odszkodowania.

Jak uzyskać dopłatę do odszkodowania? To naprawdę bardzo proste – wszystkie formalności można załatwić online. Należy wypełnić stosowny formularz kontaktowy, po którym na adres mailowy przyjdzie wiadomość z najważniejszymi pytaniami dotyczącymi zaistniałej szkody. Warto również do odpowiedzi załączyć kosztorys otrzymany przez ubezpieczyciela. Analiza sprawy trwa maksymalnie 72 godziny. Po przeanalizowaniu sprawy zostaje poszkodowanemu zaproponowana kwota dopłaty – jeżeli ją zaakceptuje, podpisywana jest cesja wierzytelności, a pieniądze najszybciej jak to możliwe trafiają na jego konto.

Najwyższe dopłaty do odszkodowań w Zaniżonej Szkodzie

Zaniżona Szkoda cieszy się coraz większym zaufaniem kierowców. To właśnie tu często zgłaszają się kierowcy, którzy uważają, że względem szkód wyrządzonych w czasie zdarzenia drogowego, odszkodowanie, które otrzymali od ubezpieczyciela, jest bardzo niskie. Nie bez znaczenia Zaniżona Szkoda cieszy się sporym  zaufaniem. Wielu osobom bowiem współpracując z firmą, udało się uzyskać odpowiednio wysoką rekompensatę pieniężną, która pozwoliła im na pokrycie wszystkich wyrządzonych szkód.

Jedna z najwyższych dopłat, jaka trafiła do poszkodowanego w wyniku zdarzenia drogowego wyniosła ponad 30 000 zł. Rekompensata została przyznana za uszkodzoną Toyotę Yaris GR z 2022 roku. Wysokość odszkodowania wyceniona przez ubezpieczyciela wynosiła ok. 35 000 zł, czyli zdecydowanie mniej niż wynosić powinna. Co istotne cała procedura została załatwiona bardzo szybko. To poza wysokością odszkodowań kolejna ważna kwestia dla klientów zgłaszających się po pomoc do Zaniżonej Szkody.

Kolejną mocno zaniżoną szkodą było uszkodzenie Mitsubishi ASX . Według ubezpieczyciela kierowcy należała się rekompensata w wysokości 8311,20 zł. Natomiast zgodnie z wyceną przeprowadzoną przez Zaniżoną Szkodę, odszkodowanie dla właściciela auta pokrywające wszystkie wyrządzone szkody powinno wynieść 19 401, 16 zł. Różnica pomiędzy kwotą należną a przyznaną została szybko wyrównana ku uciesze kierowcy.

Tak naprawdę przykładów zaniżonych odszkodowań można przedstawić całe mnóstwo. Jedno jest pewne. W przypadku pomocy ze strony Zaniżonej Szkody, każdy kierowca, któremu w zdarzeniu drogowym zostało uszkodzone auto i został oszukany przez ubezpieczyciela, który znacznie zaniżył wysokość odszkodowania, otrzyma sprawiedliwą dopłatę.

Nie daj się stresowi po wypadku!

Zostaw numer, a my zaoferujemy Ci darmowe auto zastępcze i bezgotówkową naprawę.

Nie chcesz podawać swojego numeru telefonu?
Nic nie szkodzi - kliknij tutaj aby pobrać oświadczenie.