Zadzwoń

+48 725 000 247

Napisz

info@zanizonaszkoda.pl

Samochód TAXI z OC sprawcy – dlaczego warto?

Wypadek lub stłuczka, w których uszkodzone zostanie auto TAXI to dla jego właściciela poważny problem – w końcu to właśnie samochód jest w tym przypadku głównym narzędziem pracy. Co w takiej sytuacji? Poszkodowany wcale nie musi na czas naprawy auta lub poszukiwania innego rezygnować z wykonywania swojego zawodu. Nie musi również sam na własną rękę szukać i opłacać pojazdu zastępczego. Wystarczy, że skorzysta z pomocy Zaniżonej Szkody – to minimum formalności i auto TAXI opłacone z polisy OC sprawcy zdarzenia. Dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania?

TAXI z OC sprawcy – dlaczego warto skorzystać z takiej możliwości?

Zgodnie z przepisami ubezpieczyciele są zobowiązani do naprawy szkód pojazdów, które zostały uszkodzone w wyniku zdarzenia lub kolizji (oczywiście na tyle na ile jest to możliwe jeśli nie doszło do szkody całkowitej). Dodatkowo jeżeli samochód, który został uszkodzony, jest niezbędny do codziennego funkcjonowania, ubezpieczyciel jest zobowiązany do zapewnienia poszkodowanemu auta zastępczego opłaconego z polisy OC sprawcy.

Skorzystać z auta zastępczego opłaconego z polisy OC sprawcy może również taksówkarz – w takim wypadku otrzymuje on auto dostosowane do wykonywanego zawodu, dzięki czemu po kolizji czy stłuczce nie będzie musiał rezygnować z wykonywanej pracy. Jeżeli jednak w wypożyczalni nie będzie auta odpowiednio dopasowanego do charakterystyki pracy taksówkarza, polisa OC sprawcy zdarzenia pokryje również dopasowanie pojazdu do specyfiki wykonywanego zawodu. 

Samochód zastępczy po kolizji to prawo każdego poszkodowanego i warto z tej możliwości skorzystać, szczególnie jeśli auto jest niezbędne do codziennego funkcjonowania i wykonywania obowiązków zawodowych. Jeżeli jesteśmy poszkodowani w wypadku drogowym i zależy nam na profesjonalnej pomocy między innymi w uzyskaniu auta zastępczego nie musimy takich formalności załatwiać samodzielnie – warto przy tym sięgnąć po pomoc doświadczonych specjalistów, którzy szybko i przy minimum dokumentacji pomogą rozwiązać zaistniały problem.

Pojazd TAXI z polisy sprawcy – warto wiedzieć!

Auto zastępcze przysługuje temu kierowcy, który nie ma innego pojazdu, który mógłby wykorzystywać do pracy i codziennego funkcjonowania. Jeżeli jest w posiadaniu dodatkowego auta, w takim wypadku ubezpieczyciel ma prawo do odmowy opłaty za wynajem auta zastępczego.

Auto zastępcze TAXI przysługuje tylko tym kierowcom, którzy w wyniku zdarzenia drogowego są poszkodowani i to  nie ich zachowanie czy nieostrożność przyczyniły się do zaistniałej sytuacji.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy Zaniżonej Szkody?

Samochód TAXI z OC sprawcy w Krakowie?  To jak najbardziej możliwe i to przy minimum formalności – wystarczy tylko zgłosić się po pomoc do Zaniżonej Szkody, która pomaga w załatwieniu wszystkich niezbędnych spraw formalnych. Koszty wynajmu auta pokryje ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia, w którym auto zostało całkowicie zniszczone lub poważnie uszkodzone. Co ważne, współpracując z Zaniżoną Szkodą można otrzymać nowoczesne, dobrze wyposażone auto TAXI z dojazdem pod wskazany adres.

Nie daj się stresowi po wypadku!

Zostaw numer, a my zaoferujemy Ci darmowe auto zastępcze i bezgotówkową naprawę.

Nie chcesz podawać swojego numeru telefonu?
Nic nie szkodzi - kliknij tutaj aby pobrać oświadczenie.