Zadzwoń

+48 725 000 247

Napisz

info@zanizonaszkoda.pl

Wypadek lub kolizja w Krakowie? Odbierz dodatkowe pieniądze

Na polskich drogach każdego dnia dochodzi to wielu kolizji i stłuczek. Wiele z nich kończy się niewielkimi uszkodzeniami, w niektórych auta jednak zostają uszkodzone na tyle, że nie nadają się już do dalszej jazdy. Jednym z polskich miast, w których liczba kolizji i wypadków jest wysoka, jest Kraków. Miasto, po którym porusza się wiele aut, jest wielu kierowców, których często gubi pośpiech, nieodpowiedzialność czy brawura. Do tego typu zdarzeń często przyczynia się również niezbyt dobra infrastruktura drogowa. Uszkodzone auto wymaga naprawy – niestety ubezpieczyciele nie zawsze wypłacają poszkodowanym należne kwoty. Na szczęście jest możliwości uzyskania dodatkowych pieniędzy, wystarczy tylko skorzystać z odpowiedniej pomocy.

Dlaczego w dużych miastach często dochodzi do kolizji i wypadków?

Statystyki są nieubłagane – w dużych miastach znacznie częściej dochodzi do kolizji. To związane jest nie tylko z większą liczbą samochodów. Wpływ na kolizje ma również wiele innych czynników – błędy ludzkie, pogoda czy trudna i skomplikowana infrastruktura drogowa (w każdym mieście są miejsca i ulice, na których do zdarzeń drogowych dochodzi bardzo często). Problemem jest też pośpiech. W dużym, zakorkowanym mieście kierowcy szukają rozwiązań pozwalających szybciej dojechać do celu, przez co zapominając o ostrożności, doprowadzają do zaistnienia różnych nieprzyjemnych sytuacji drogowych.

Dodatkowe pieniądze za szkodę w Krakowie? W Zaniżonej Szkodzie to możliwe!

Co w przypadku gdy okaże się, że otrzymaliśmy od ubezpieczyciela odszkodowanie w kwocie, która nie wystarcza na pokrycie wszystkich uszkodzeń, które powstały w wyniku kolizji drogowej? Wówczas można złożyć odwołanie od wydanej decyzji, jednak walka o pieniądze często jest nie tylko czasochłonna, ale również wymaga dużej odporności na stres, nerwy, potrzebne jest również całe mnóstwo cierpliwości. Zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z profesjonalnej pomocy – tu właśnie ze swoją ofertą przychodzi Zaniżona Szkoda. Firma w sposób szybki i profesjonalny pomaga swoim klientom uzyskać należne im dopłaty do odszkodowania w Krakowie, aby bez obaw i stresu mogli zapłacić za naprawę wszystkich uszkodzeń powstałych w wyniki zdarzenia drogowego.

Jak otrzymać dopłatę w Zaniżonej Szkodzie?

W Krakowie każdego dnia dochodzi do wielu stłuczek i mało przyjemnych zdarzeń drogowych, których efektem jest uszkodzenie pojazdu. Nie zawsze ubezpieczyciel pokrywa wszystkie koszty. Gdy odszkodowanie jest za niskie, z pomocą przychodzi Zaniżona Szkoda. Co ważne, dopłatę można tu uzyskać niezależnie od tego, czy doszło do szkody częściowej, czy całkowitej.

Wystarczy tylko wypełnić niezbędną dokumentację, podając najważniejsze informacje dotyczące zdarzenia, aby specjaliści w Zaniżonej Szkodzie bez przeszkód mogli przeanalizować sytuację. Analiza nie trwa dłużej niż 72 h – po tym czasie poszkodowany dostaje informacje o przyznaniu dopłaty i jej wysokości. Jeśli mu odpowiada, podpisywana jest cesja wierzytelności, a pieniądze najszybciej jak to możliwe trafiają na jego konto, aby mógł kontynuować naprawę uszkodzeń w pojeździe.

Nie daj się stresowi po wypadku!

Zostaw numer, a my zaoferujemy Ci darmowe auto zastępcze i bezgotówkową naprawę.

Nie chcesz podawać swojego numeru telefonu?
Nic nie szkodzi - kliknij tutaj aby pobrać oświadczenie.