Zadzwoń

+48 725 000 247

Napisz

info@zanizonaszkoda.pl

Zastępczy samochód TAXI – brak przestoju w pracy

Stłuczka może zdarzyć się każdemu – nawet najlepszy kierowca może paść ofiarą nieuwagi innych uczestników ruchu drogowego, czego efektem jest uszkodzony samochód, którym nie można się dalej poruszać. Dziś bez auta wiele osób nie jest w stanie sobie wyobrazić codziennego, swobodnego przemieszczania się, a nawet pracy. Co w przypadku osób zawodowo zarabiających jazdą samochodem? W przypadku kierowców TAXI ratunkiem od przestoju w pracy jest wynajem auta zastępczego – w Zaniżonej Szkodzie można znaleźć pojazdy, które spełniają wszystkie wymogi odnośnie taksówek.

Co zrobić, gdy TAXI zostało uszkodzone?

Taksówkarz, którego auto w wyniku zdarzenia drogowego zostało uszkodzone i nie nadaje się już do dalszej jazdy ma spory problem – w końcu samochód to jego podstawowe narzędzie pracy i bez niego nie ma możliwości zarabiania na swoje utrzymanie. Jak zatem może on zniwelować problem wynikający z kilkunastodniowej, a nawet dłuższej przerwy? Najlepszym rozwiązaniem dla zawodowego taksówkarza będzie wynajem auta zastępczego  -tu koszty zostaną pokryte z polisy OC sprawcy całego zdarzenia. Należy jednak pamiętać o tym, że do odpłatnego świadczenia przewozu osób nie może być wykorzystane każde auto. Auto zastępcze musi spełniać wszystkie wymogi dotyczące taksówek.

TAXI ro specjalistyczny pojazdy, dlatego jego wynajem może być problematyczny, ponieważ nie każdy ubezpieczyciel posiada w swojej flocie odpowiednie auto. To nie będzie problemem, gdy poszkodowany taksówkarz skorzysta z oferty Zaniżonej Szkody, która dysponuje autami dostosowanymi do pracy TAXI.

Zastępcze TAXI w Zaniżonej Szkodzie

Ze względu na specyficzne wymagania nie każdy ubezpieczyciel może taksówkarzowi udostępnić pojazd, który będzie się nadawał do jego zawodowej pracy. Dlatego w celu wynajmu warto zgłosić się do Zaniżonej Szkody, która ma w swojej flocie odpowiednie auta, które zostały dopasowane do potrzeb kierowców pracujących w charakterze zawodowego taksówkarza.

Zaniżona Szkoda oferuje nie tylko auta dopasowane do potrzeb zawodowych kierowców. To również ogromna wygoda, ponieważ wszystkie formalności związane z wynajem auta można załatwić online, z dowolnego miejsca, bez straty czasu na dojazdy.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów i załatwieniu formalności auto dostarczane jest pod wskazany adres, najszybciej jak to tylko będzie możliwe. Dzięki temu przestój w pracy spowodowany przez uszkodzone auto będzie naprawdę niewielki.

Dodatkowo chcąc jak najszybciej odzyskać swoje poprzednie auto, które będzie naprawione i w pełni gotowe do wykorzystywana w celach zawodowych, warto powierzyć naprawę powstałych w wyniku zdarzenia drogowego usterek profesjonalnemu warsztatowi – ERES Garage.

Nie daj się stresowi po wypadku!

Zostaw numer, a my zaoferujemy Ci darmowe auto zastępcze i bezgotówkową naprawę.

Nie chcesz podawać swojego numeru telefonu?
Nic nie szkodzi - kliknij tutaj aby pobrać oświadczenie.